Aflevering 3366 – 15.04.2013 Bram weet met zijn schuldgevoel geen blijf. Frank en Eddy willen Luc aanpakken. Lowie is aangedaan door de situatie. Rosa en Jenny krijgen de politie over de vloer. Nancy mijmert over haar cruise. Tibo is ten einde raad. Simonne gooit verwijten naar het hoofd van Frank.
Aflevering 3367 – 16.04.2013 Bram krijgt zeer slecht nieuws te horen. Tom wordt geplaagd door een lastercampagne. Marianne beseft dat ze een zware beslissing zal moeten nemen. Tim zit volop verwikkeld in een onderzoek. Kurt moet voor een check-up op consultatie bij Judith.
Aflevering 3368 – 17.04.2013 Frank krijgt een zware schok en breekt. Eddy wil de schuld in de schoenen van iemand anders schuiven. Judith draait op voor een vergetelheid van Kurt. Ann licht Geert in over het dilemma van Marianne. Peter pleit bij Judith voor zijn beste vriend. Tibo geeft Bram de schuld.
Aflevering 3369 – 18.04.2013 Nancy betrapt Eddy. Frank toont oprecht berouw. Ann en Geert keuren het voorstel van Ivo Courtois af. Waldek stapt naar Judith in de hoop dat zij hem kan helpen. Peter, Peggy, Femke en Tim hebben een leuke avond samen. Bram krijgt eindelijk een beetje hoop. Lowie zoekt Jana op.
Aflevering 3370 – 19.04.2013 Luc bespreekt zijn mogelijkheden met Tom. Er komt een expert langs in de Zus en Zo. Marianne stapt naar Courtois met een antwoord op zijn voorstel. Peggy en Femke gaan samen shoppen. Judith en Kurt hebben een goed gesprek. Tom zit in een uitzichtloze situatie.